هفت هزار بسته معیشتی بین نیازمندان گچساران توزیع شد

گچساران-ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران ناحیه گچساران گفت: هفت هزارو ۵۰ بسته معیشتی شامل مواد غذایی در قالب کمک های مومنانه در این شهرستان تاکنون بین نیازمندان توزیع شده است.

سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب روز چهار شنبه در نشست با خبرنگاران در گچساران افزود: این میزان کمک های مومنانه در قالب چهار مرحله بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

وی  ارزش ریالی هر بسته را  سه میلیون ریال اعلام کرد و تصریح کرد: این بسته های معیشتی شامل ۱۰ کیلو برنج ، چهارکیلو گوشت مرغ ، ۲ عدد روغن ، یک قوطی رب گوجه فرنگی ، ماکارونی و  حبوبات است.
نورایی نسب در ادامه  ابراز کرد: فعالیت در عرصه خبر در نظام  جمهوری اسلامی با رسانه های خارجی باید متفاوت باشد چرا که اخبار ما باید مبتنی بر آموزه های دینی و اسلامی  و از صداقت، اخلاق، دقت، پژوهش و تحقیق برخوردار باشد.

وی خبرنگار را  پل ارتباطی بین مردم و مسئولین دانست و گفت: چشمان تیزبین خبرنگاران باید در جهت رفع مشکلات مردم  موضوعات مختلف را رصد و پیگیری و به تبع از مسئولین مطالبه گری کند.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران ادامه داد: دشمنان بدنبال ناامیدی و یاس در جامعه هستند که خبرنگاران با رسالت خود می توانند امیدآفرینی در بسترجامعه را ترویج دهند.

نورایی نسب گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۱ سال از عمر پربرکت انقلاب را برای عموم مردم تبیین و روشنگری شود.
وی ادامه داد: رسالت اصلی یک خبرنگار این است که از مسئولین حقوق مردم را در زمینه های مختلف به شایستگی مطالبه کند.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: خبرنگاران از انتشار اخباری که دودستگی و نفاق در جامعه ایجاد می کند پرهیز کنند و مطالبی که حول همدلی ،وحدت و انسجام در جامعه است را انتشار دهند.
نورایی نسب در ادامه به شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: تاکنون اقدامات خوبی برای مقابله به ویروس کرونا در کشور برداشته شده است.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha