اولین دوره کنسرت‌های برخط موسیقی نواحی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- اولین دوره کنسرت‌های برخط موسیقی نواحی به مدت چهار شب و در هر شب دو اجرا برگزار خواهد شد.

در ادامه برگزاری سلسله کنسرت‌های برخط این بار نوبت به برگزاری اجراهای برخط موسیقی نواحی رسیده که قرار است به مدت چهار شب از فردا (پنجشنبه ۲۳ مرداد) برگزار شود. طبق برنامه‌ریزی انجام شده،  در شب اول و در قسمت اول، موسیقی سیستان و بلوچستان با هنرنمایی خداداد شکل‌زهی و فاروق رحمانی و در قسمت دوم موسیقی بوشهر با اجرای حیدر سلمانی و حیدر احمدی برگزار خواهد شد.

در شب دوم این رویداد، جمعه (۲۴ مرداد) در قسمت اول، موسیقی کرمانشاه با هنرنمایی سیدآرش شهریاری و میلاد داول و در قسمت دوم موسیقی لرستان با اجرای احسان عبدی‌پور و بابک پیمانی برگزار خواهد شد.

در شب سوم کنسرت‌های برخط موسیقی نواحی، شنبه (۲۵ مرداد) در قسمت موسیقی شرق خراسان با اجرای علی درافشان و غلام‌رسول صوفی و در قسمت دوم موسیقی خوزستان با اجرای احمد بیت‌سیاح و سعید سیاحی اجرا میشود.

و در نهایت در شب آخر این رویداد موسیقیایی ( یکشنبه ۲۶ مرداد) موسیقی شمال خراسان با اجرای ایوب سعیدی و در قسمت دوم موسیقی آذربایجان با اجرای سونار نجاری و پانیذ ستاری روی صحنه خواهند رفت.

مجموعه کنسرت‌های آنلاین موسیقی نواحی با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری بازار بزرگ ایران و از فضای کتابخانه این مجموعه به مدت چهار شب از ۲۳ تا ۲۶ مرداد، ساعت ۲۱ از طریق اینستاگرام انجمن موسیقی ایران و همچنین هفدانگ پخش می‌شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha