۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۴
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83904863
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش سخت‌گیری در ورود افراد بدون ماسک به فرودگاه‌ها

تهران- ایرنا- رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی بخصوص جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک در فرودگاه‌ها، سخت‌گیری نیروی انتظامی افزایش می‌یابد.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان هواپیمایی کشوری، تورج دهقانی زنگنه در دیدارد با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، گفت: یکی از محورهای مهم ایجاد امنیت در فرودگاه‌ها و فراهم‌شدن آسایش و آرامش حاکم بر فرودگاه‌ها به دلیل حضور این نیروها است.

وی گفت: از آنجایی که کنترل مرزهای هوایی کشور نیازمند نیروهای همیشه بیدار، سخت کوش و مردمی است این نیروها چه در گذشته و چه در آینده متضمن سفرهای آرام و و امن مورد انتظار مسافران هوایی هستند.

زنگنه توضیح داد: این نیروها همواره عرصه را برای هرگونه تخلفی برای متخلفان تنگ کرده‌اند که تلاش آنها قابل تقدیر است.

زنگنه همچنین جدیت نیروی انتظامی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی بخصوص جلوگیری کردن از ورود افراد بدون ماسک در فرودگاه‌ها را حاصل حس مسوولیت‌پذیری و انسان دوستی نیروی انتظامی به جهت دفاع از سلامت و عزم آنها در مهار شیوع کرونا دانست.

سردار اشتری نیز در این دیدار ضمن تبریک به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ابراز امیدواری کرد که نیروی انتظامی مستقر در فرودگاه‌ها بتوانند با هماهنگی سایر فعالان صنعت حمل و نقل هوایی آنطور که بایسته است رضایت مردم را فراهم کنند.

اشتری ادامه داد: با هرچه سختگیرانه‌ترشدن دستورالعمل‌های بهداشتی در فرودگاه‌ها به چرخه اقتصادی کشور و حفظ سلامت مسافران بخش هوایی را محقق کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha