۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۲
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83904844
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش تامین کمک هزینه معیشتی نیازمندان البرز فعال شد

کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز از آغاز پویش ایران همدل برای حفظ و ارتقای سلامت افراد نیازمند با اولویت تامین کمک هزینه معیشتی، اقلام آموزشی ، وسایل بهداشتی و درمانی خبرداد.

اسدالله حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:  این پویش با شعار  "از همدیگر گره گشایی کنیم"  راه اندازی شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

وی ادامه داد: پویش ایران همدل در البرز در فاز اول با نام همدلی مومنانه در ماه مبارک رمضان اجرا شد و در این مرحله که تا پایان ماه صفر می باشد همگام با سایر دستگاههای فعال این حوزه مرحله دوم طرح با  "نام ایران همدل" آغاز شده است. 

مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: راه های همدلی توسط آحاد مردم و خیرین برای حضور دراین پویش از طریق واریز به شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ یاکد  #۱۴* بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه ، ۷۸۰ ، تاپ ، همراه کارت ، ۷۲۴ ، ستاره یک ، صاپ ، فون پی، پات ، سیگنال امکان پذیرخواهد بود.

 حیدری هدف از ایجاد این پویش را حمایت از افراد تحت پوشش بهزیستی که با شیوع بیماری کرونا ویروس ، دچار آسیب های شغلی و معیشتی شدند عنوان کرد.

وی  افزود : با توجه به شرایط کنونی ، حضور مومنانه مردم عزیز کشورمان در این پویش می تواند  باعث کمک رسانی بیشتر و شایسته تری به افراد نیازمند و موجب شکل گیری  یک نهضت مردمی شود بنابراین مردم نیک اندیش و نوع دوست البرزی می توانند با مراجعه به اداراه کل بهزیستی استان و یا ادارات بهزیستی شهرستانهای تابعه ، کمکهای غیرنقدی خود شامل نذورات و بسته های معیشتی را تحویل دهند

 بهزیستی استان البرز ۵۰ هزار مددجو و بیش از ۳۲ هزار معلول را تحت پوشش دارد.

.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha