۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۷
کد خبرنگار: 917
کد خبر: 83904695
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

قالیباف: رییس‌جمهوری به توصیه ستاد ملی کرونا به مجلس نیامد

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهوری از ستاد ملی کرونا استعلام کرده و آنان مصلحت ندیده بودند که او در جلسه علنی امروز مجلس حاضر شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «علیرضا سلیمی» نماینده مردم محلات در تذکری به ماده ۲۰۴ و ۲۲ آیین نامه داخلی در رابطه با حفظ شان و اقتدار مجلس اظهار داشت: طبق این مواد که به صراحت می‌گوید رییس جمهوری باید به مجلس بیاید و یک ساعت در رابطه با برنامه‌های پیشنهادی صحبت کند. رییس جمهوری مکلف است که در مجلس برای معرفی وزیر پیشنهادی خود حاضر شود.

عضو هیات رییسه مجلس گفت: گفته می‌شود ستاد ملی مبارزه با کرونا به رییس جمهوری توصیه کرده که به مجلس تشریف نیاورد، در حالی که می‌گویید یک میلیون دانش آموز در کنکور شرکت کنند.

سلیمی تصریح کرد: از طرفی رییس جمهوری در آخرین روز مجاز برای معرفی وزیر، او را به مجلس معرفی می‌کند.  رییس جمهوری باید در جلسه وزیر پیشنهادی حاضر می‌شد.

قالیباف که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر سلیمی گفت: معاون پارلمانی و همچنین رییس دفتر رییس جمهوری چندروز قبل در نامه ای به من نوشتند که رییس جمهوری از ستاد ملی کرونا استعلام کرده و آنان مصلحت ندیده بودند که او در جلسه حاضر شود.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha