۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۳۹
کد خبرنگار: 1010
کد خبر: 83904680
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

توزیع گاز مایع در کاشان الکترونیکی می‌شود

کاشان- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان گفت: توزیع گاز مایع منجمله در این شهرستان بر اساس تصمیم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از طریق سامانه الکترونیکی صورت خواهد گرفت.

مسعود خاندایی روز چهارشنبه در این زمینه به خبرنگاران بیان کرد: این تصمیم در راستای تحویل گاز مایع (LPG) مورد نیاز واحدهای مسکونی واقع در مناطق فاقد گازکشی و سایر متقاضیان مجاز صنفی، همچنین جلوگیری از استفاده غیرمجاز خودروها صورت می‌گیرد.

وی افزود: سرپرستان خانواری که محل زندگی آنها واقع در مناطق فاقد گازکشی است و سایر متقاضیان انواع فرآورده‌های نفتی می‌توانند برای ارایه درخواست سوخت مورد نیاز خود به سامانه سدف مراجعه و پس از نام‌نویسی و دریافت رمز یک بار مصرف، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان با اشاره به نصب تجهیزات سوخت مایع در برخی خودروها بدون مجوزها و استانداردهای لازم، تصریح کرد: اختصاص گاز مایع به شهروندان تنها بر اساس اطلاعات راستی آزمایی شده مندرج در سامانه مذکور صورت خواهد گرفت.

وی با تاکید بر افزایش بازرسی‌ها به منظور جلوگیری از عرضه خارج از شبکه گاز مایع، اضافه کرد: نظارت بر حسن اجرای این طرح بر عهده اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کاشان است.

به گفته خاندایی، اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع از تاریخ یکم شهریورماه در همه مناطق زیر پوشش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تسری می‌یابد.

به گزارش ایرنا، در پی افزایش قیمت بنزین از اواسط سال گذشته، تمایل برخی رانندگان به استفاده از سوخت جایگزین بیشتر و به شلوغی مکان‌های توزیع سیلندرهای گاز مایع در منطقه کاشان منجر شده است که غیراستاندارد و غیرقانونی به شمار می‌رود.

روزانه بیش از ۲ هزار سیلندر گاز مایع (LPG) تنها در شهر کاشان توزیع می‌شود.

شهرستان کاشان با جمعیت بیش از ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha