امام جمعه بیرجند: نیروی انتظامی در حفظ ارزش‌های نظام می‌درخشد

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: نیروی انتظامی در حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب با افتخار می‌درخشد و این جایگاه حساس همواره حفظ شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز چهارشنبه در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی با مسوولیت‌های مختلفی که برعهده دارد، جایگاه حساسی را دنبال می‌کند.

وی گفت: گذشته از آنکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان مقتدر و امین، امروز از ارزش ویژه‌ای برخوردار است احساس وظیفه می‌کنیم که همواره در خدمت این نهاد ولایی باشیم.

امام جمعه بیرجند اظهار داشت: فرماندهی همراه با محبوبیت سردار شجاع در پنج سال گذشته برگرفته از فرهنگ مدیریتی صحیح ایشان و همکارانشان است که همین روند برایشان محبوبیت ایجاد کرد.

وی افزود: بدون شک جابه‌جایی‌ها باید باشد و آثاری خواهد داشت که همچنان در خدمت فرماندهی جدید هم خواهیم بود.

فرمانده انتظامی پیشین خراسان جنوبی هم با بیان اینکه همراهی و مشارکت مردم استان همواره پشتیبانی بزرگ برای ما بود افزود: این روند برگرفته از فرهنگ ولایی مردم این خطه از مرز و بوم است.

سردار مجید شجاع افزود: خراسان جنوبی همواره در انتخابات‌ بیشترین مشارکت را داشته‌ که باعث دلگرمی نیروی انتظامی هم بوده است.

وی اظهار داشت: همین همراهی و مشارکت این استان را به یکی از امن‌ترین استان‌های کشور تبدیل کرده است.

در پایان این دیدار توسط نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از خدمات پنج ساله سردار شجاع در سمت فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی تقدیر شد.

سردار اشتری عصر روز گذشته (سه‌شنبه) وارد خراسان جنوبی شد و امروز با حضور وی سرهنگ ناصر فرشید به عنوان فرمانده انتظامی خراسان جنوبی معرفی شد.

سردار مجید شجاع فرمانده مرزبانی خراسان رضوی خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها