ثبت ۳۰۰ درخواست برای دوگانه‌سوز کردن خودرو در ایلام

ایلام- ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام با اشاره به طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی گفت: تاکنون ۳۰۰ درخواست در استان ثبت‌ شده است.

علی اصغر چاغروندی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی مراحل ثبت‌نام و اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خوردروهای عمومی استان ایلام رایگان است و مالکان خودروهای تاکسی عمومی، وانت‌بارها، نیسان و کامیونت می‌توانند با مراجعه به سامانه gcr.niopdc.ir  نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی افزود: اولویت این طرح با متقاضیانی است که زودتر در سامانه ثبت نام کنند و مشمولان باید در اسرع وقت در سامانه مذکور اقدام به ثبت نام کنند. 

مدیر شرکت ملی پخش فرآروده‌های نفتی منطقه استان ایلام تاکید کرد: بر اساس اطلاعیه روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران ترویج CNG به‌عنوان یک سوخت ملی مورد تاکید و ابلاغ شورای اقتصاد کشور  است که با اجرای طرح گاز سوز نمودن خودروهای عمومی به صورت رایگان تحقق خواهد یافت.

چاغروندی اضافه کرد: با اجرای طرح دوگانه‌سوز شدن خودروهای عمومی، هزینه های حمل و نقل خانوار تا ۸۰ درصد کاهش و برای رانندگان می‌تواند سالیانه مبلغی بیش از پنج میلیون تومان صرفه‌جویی اقتصادی به همراه داشته باشد که این امر سبب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود.

۶۳ جایگاه عرضه سوخت شامل ۴۴ باب جایگاه عرضه فرآورده سوختی بنزین، گازوییل و ۱۹ باب جایگاه CNG تک منظوره و ۲ منظوره در استان ایلام فعال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =