توسعه جامعه در گروی مشارکت نخبگان در کنار خدمات دولتی است

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: بی شک توسعه و پیشرفت جامعه تنها با خدمات و ظرفیت‌های بخش دولتی میسر نیست بلکه تحقق این امر در گروی مشارکت آحاد جامعه بویژه نخبگان در کنار خدمات بخش دولتی می‌باشد.

فریدون همتی روز چهارشنبه در پیامی با تبریک ۲۲ مرداد روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی به فعالان سازمان‌های مردم نهاد، تشکل‌های اجتماعی و نهادهای مردمی فعال در هرمزگان افزود: از الطاف و برکات انقلاب اسلامی ایران، فراهم نمودن بسترهای مشارکت اجتماعی شهروندان در قانون اساسی و قوانین عادی کشور است.
وی بیان داشت: در راستای بزرگداشت این ابتکار انقلابی، شورای عالی انقلاب فرهنگی ۲۲ مردادماه را به عنوان روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی نامگذاری کرده است.
استاندار هرمزگان اظهارداشت: این روز فرصتی مغتنم به منظور پاسداشت و تقدیر از نقش آفرینی تشکل‌ها و مجموعه‌های فرهیخته و داوطلبانه ای است که با بصیرت انقلابی و درکی آگاهانه در کنش موثر با محیط پیرامون خود هستند و خدمات ارزنده و قابل تقدیری را به جامعه هدف، بویژه نیازمندان ارائه داده‌اند.
همتی اظهارامیدواری کرد: با همراهی و همدلی همه گروه‌ها و نهادهای مردمی، نشاط، شادابی، توسعه و پیشرفت بیش از پیش در استان هرمزگان را شاهد باشیم.
۲۲ مردادماه در تقویم کشورمان به عنوان روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha