خبرنگاران نقش مهمی در رشد و توسعه میناب دارند

بندرعباس-ایرنا- سرپرست فرمانداری ویژه میناب گفت: خبرنگاران نقش مهم و تأثیرگذاری در توسعه، رشد، پویایی پیشرفت این شهرستان دارند.

مجید سلحشور روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان میناب اظهار داشت:آگاهی بخشی و اطلاع رسانی رسالت خطیری است که خبرنگاران برای انجام آن تلاش می کنند و این مهم موجب توسعه و تعالی جامعه است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و تبریک روز خبرنگار افزود: شهید صارمی نمونه بارز ایثار و از خودگذشتگی جامعه خبرنگاری در صف نخست بحران ها و چالش های جامعه اعتقادی ما است.
وی ادامه داد: خبرنگاران سختی ها و چالش های حوزه کاری خود را تنها به خاطر به سرانجام رساندن رسالت خویش به جان می خرند و این فداکاری موجب تعالی، پیشرفت و توسعه جوامع می شود.

سلحشور، سرعت ، صحت و دقت را اساس کار خبرنگاران  و سه اصل مهم در حرفه خبرنگاری عنوان کرد و خاطر نشان کرد: خبرنگاران سفیرانی هستند که زحمات و تلاش آنها بر هیچ کس پوشیده نیست و نقش موثری در آگاهی بخشی به مردم دارند و همه نقد منصفانه را ارج نهیم.

وی یاد آورشد: نقد منصفانه ، سازنده و دلسوزانه منجر به شناخت خلا ها ، تلاش در رفع آن و در نهایت پیشبرد اهداف نظام و منجر به خدمات بهتر به مردم می شود.

در این آیین از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان میناب با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =