ربیعی: رئیس‌جمهوری بر بهترین تصمیم در مورد کنکور تاکید دارد

تهران - ایرنا- دستیار ارتباطات اجتماعی رییس‌جمهوری در پیام اینستاگرامی با بیان اینکه رییس جمهوری بر بهترین تصمیم درباره کنکور تاکید دارد وزیران بهداشت و علوم را موظف به بررسی این موضوع کردند.

 ربیعی در این پیام که سه شنبه شب انتشار یافت، نوشت: امسال کنکور هم متاثر از شرایط کرونایی قرار گرفته است. عده ای از داوطلبان و خانواده های آنها نگران تعویق کنکور و آثار خستگی و روانی آن هستند و عده ای نیز نگران خطرات ناشی از عدم رعایت مسائل بهداشتی می باشند.

وی تصریح کرد: رئیس جمهوری با درک نگرانی همه این افراد بر بهترین و عملی ترین تصمیم با بررسی همه جوانب آموزشی، اجتماعی، شروع سال تحصیلی با محوریت مساله سلامت تاکید داشتند.

سخنگوی دولت افزود: وزیران بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری موظف شدند با حضور کارشناسان و در نظر گرفتن همه دیدگاه های صاحب نظران در جامعه و کارشناسان سایر قوا ،تمامی موارد و جوانب را با اولویت سلامت بررسی و تصمیم مناسب را اتخاذ کرده و به رئیس جمهور اعلام کنند.

براساس بیانیه مشترک وزیران بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و علوم و تحقیقات و فن آوری که لحظاتی قبل(سه شنبه شب) انتشار یافت،‌مقرر  شد زمان کنکور سراسری در تاریخ اعلام شده پیشین از ۲۹ مرداد تا یکم شهریور ۱۳۹۹در رشته های تحصیلی علوم تجربی ، ریاضی ، علوم انسانی ، هنر  و زبان های خارجی برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =