معزی: تحریم هم نمی‌تواند میل به پیشرو بودن را سرکوب کند

تهران - ایرنا - معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آنچه بر غرور و امید شرکت‌های نوپای دانش بنیان و همچنین مراکز بزرگ و شناخته‌ شده این عرصه می‌افزاید تکاپویی است که در زیر سایه‌ سنگین تحریم انجام می‌شود، اینکه تحریم هم نمی‌تواند میل به پیشرو بودن را سرکوب کند.

علیرضا معزی روز سه شنبه در حساب کاربری خود در توییتر خاطرنشان کرد: امروز رییس‌ جمهوری از نقش‌آفرینان عرصه‌ تولید دارو و واکسن میزبانی کرد؛ عرصه‌ای که اینک میدان تلاش بی‌وقفه‌ بخش خصوصی، شرکت‌های نوپای دانش بنیان و همچنین مراکز بزرگ و شناخته‌شده این عرصه است.

معزی افزود: میهمانان رییس‌ جمهوری از پیشرفت‌های قابل توجهی سخن گفتند؛ پیشرفت‌هایی که متکی به سرمایه‌گذاری مؤثر دولت در زیرساخت‌های مرتبط با تولید واکسن و همچنین پویایی و اثربخشی شرکت‌های دانش بنیان پرشماری است که در سال‌های اخیر آغاز به کار کرده‌اند.

وی تاکید کرد: آنچه از همه چیز الهام‌بخش‌تر است و امیدآفرین‌تر، اعتماد به نفس غرورانگیز آنهاست آن هم در تلاشی همپای کشورهای پرسابقه در تولید واکسن. اما آنچه بر این غرور و امید می‌افزاید تکاپویی است که در زیر سایه‌ سنگین تحریم انجام می‌شود، اینکه تحریم هم نمی‌تواند میل به پیشرو بودن را سرکوب کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =