همایش یادبود شهدای سلامت در استان بوشهر برگزار شد

بوشهر- ایرنا- همایش یادبود شهدای مدافع سلامت استان بوشهر روز سه‌شنبه با حضور خانواده‌های آنان برگزار شد.

به گزارش ایرنا فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سلامت محور اصلی توسعه و پیشرفت پایدار یک جامعه و راهی پویا برای رسیدن به بالاترین ابعاد شکوفایی و رشد و تعالی روحی، جسمی و معنوی انسان‌ها را در بر می‌گیرد.

سردار علی رزمجو افزود: هر تلاشی که در زمینه سلامت و تندرستی انسان با الهام از رهنمودهای حیات بخش اسلام صورت گیرد تلاشی است مقدس که می‌توان آن را مصداق روشنی از اعمال صالح فرد و عبادت‌های ثمربخش او به شمار آورد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دشمن امروز ما کروناست و مهم این است که سربازانی هستند که در خط مقدم با این دشمن می‌جنگند.

دکتر سعید کشمیری افزود: پیروزی بر بیماری کرونا فداکاری می‌خواهد و این ایثار تنها با تقدیم جان خلاصه نمی‌شود بلکه باید در راستای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی از حضور در مراسم، برنامه‌ها و تجمع نیز خودداری شود.

در این آئین از آهنگ "نفس" ساخته امین فرامرزی که در راستای تجلیل از مدافعان سلامت تهیه شده است رونمایی و از خانواده شهدای مدافع سلامت استان بوشهر تجلیل شد.

شهیدان پزشک فخری متخصص بیهوشی، خضر خلیلی پزشک عمومی، مهدی سروستانی متخصص مغز و اعصاب، نادر حیدریانی داروساز، همایون فیوض پزشک عمومی و زهرا عبداللهی کارسناس بهیاری از اهالی استان بوشهر در راه مبارزه با بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =