کمیسیون فرهنگی طرح «جمعیت و تعالی خانواده» را بررسی کرد

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی طرح «جمعیت و تعالی خانواده» در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: اصلاح و ارائه این طرح از اولویت‌های کمیسیون فرهنگی است.

مجید نصیرایی عصر سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا خاطرنشان کرد: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه عصر امروز با حضور در کمیسیون فرهنگی برنامه‌های انجام شده و در دست اجرا را برای نمایندگان تشریح کردند.

وی تصریح کرد: جلسه امروز بیشتر با هدف ایجاد زمینه آشنایی بین نمایندگان و دیدگاه‌های وزیر برگزار شد تا در نشست‌های بعدی نمایندگان بتوانند سئوالات خود را از وزیر بپرسند.

نماینده مردم فردوس و طبس به حضور نصرالله پژمانفر رییس کمیسیون اصل ۹۰  مجلس در نشست صبح کمیسیون فرهنگی اشاره کرد و افزود: رییس کمیسیون اصل ۹۰ خواستار تعامل بیشتر دیگر کمیسیون‌ها از جمله کمیسیون فرهنگی با این کمیسیون بود.

نصیرایی از بررسی طرحی با عنوان «جمعیت و تعالی خانواده» در نشست امروز کمیسیون فرهنگی خبر داد و افزود: این طرح از زمان مجلس نهم و حتی در مجلس دهم در کمیسیون فرهنگی مطرح بوده اما به صحن مجلس ارائه نشده است.

وی با بیان اینکه طرح «جمعیت و تعالی خانواده» در گذشته کارشناسی شده و دستگاه‌های مختلف درباره آن نظر کارشناسی خود را اعلام کرده‌اند، گفت: کمیسیون فرهنگی قصد دارد در اسرع وقت این طرح را به عنوان یک اولویت به‌روز و اصلاح کرده و به صحن ارائه کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =