زمین‌خواری ۲.۵ میلیارد ریالی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان شمالی اعلام کرد: فردی که اقدام به یک فقره زمین‌خواری به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بجنورد کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری روز سه شنبه اظهار داشت: این پرونده به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ۲۴۸ مترمربع زمین ملی را به وی فروخته است در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت که تحقیقات صورت گرفته از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مشخص کرد که این زمین جزو اراضی ملی بوده است.

کشف حدود سه هزار قطعه مرغ زنده قاچاق

فرمانده انتظامی مانه و سملقان از کشف ۲ هزار و ۹۰۰  قطعه مرغ زنده قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی مهرانفر اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی چمن بید، هنگام کنترل خودروهای عبوری از این مسیر، به ۲ دستگاه کامیون بنز حامل مرغ زنده مشکوک شده و آنرا متوقف کردند که در بازرسی از آنها معلوم شد حمل این محموله ها بدون مجوز دامپزشکی صورت می گیرد.

وی افزودک محموله های مزبور به ماموران پست قرنطینه چمن بید تحویل داده شد.

دستگیری دزد پژو پارس در چمن بید

فرمانده انتظامی مانه و سملقان همچنین از دستگیری دزد خودرو پژو پارس در پاسگاه چمن بید خبر داد و گفت: مأموران انتظامی پاسگاه چمن بید با درافت خبری از مرکز پیام استان مبنی بر تردد یک دستگاه خودرو پژو پارس مسروقه از بجنورد به سمت جنگل گلستان، این خودرو را شناسایی و پس از دستگیری دزد یاد شده، خودرو را به مقر انتظامی منتقل کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =