تحقق منویات رهبر معظم انقلاب رویکرد اصلی تبلیغات اسلامی است

اراک - ایرنا - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و حرکت در مسیر اصلی انقلاب اسلامی رویکرد اصلی این سازمان است.

حجت‌الاسلام محمد قمی عصر سه‌شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، افزود: تمامی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های درون سازمانی برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به‌کار گرفته و در این مسیر همکاری و هماهنگی با دیگر دستگاه‌های همسو نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: دستگاه عظیم سازمان تبلیغات بازوی موثر و اثرگذار نمایندگی ولی فقیه در استان‌ها است و اولویت‌های استان بر طبق تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان در دستور کار قرار می گیرد.
رئیس سازمان تبلیغات کشور بیان کرد: ظرفیت‌های بسیار زیادی برای پیشبرد اهداف فرهنگی در سازمان تبلیغات وجود دارد که با توجه به شرایط امروز جامعه در دستور کار قرار گرفته اند.
حجت‌الاسلام قمی اظهار داشت: امروز با توجه به شرایط سختی که به واسطه کرونا و تحریم‌ها در کشور ایجاد شده، وظایف سنگینی بر دوش این سازمان قرار دارد.

وی گفت: ایام محرم و صفر یک وظیفه سنگینی بر دوش سازمان تبلیغات قرار داده شده و این سازمان آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا دارد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز گفت: ساماندهی مسائل روابط خانوادگی و تحکیم بنیان خانواده به عنوان اولویت باید در مساجد و دیگر نهادهای فرهنگی قرار گیرد.
آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی بیان کرد: خانواده هسته مرکزی سلامت اجتماعی است که در دین مبین اسلام بر آن تاکید ویژه شده و سلامت خانواده بدون شک زمینه ساز توسعه همه‌جانبه است و نقش تبلیغات اسلامی در صیانت از آن باید برجسته‌سازی شود.
وی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و سلب فرصت تبلیغ حضوری از طلاب و روحانیون، فعال‌سازی و تقویت زیرساخت‌های استفاده هرچه بیشتر از فضای مجازی در برنامه‌های اصلی سازمان تبلیغات اسلامی قرار گرفته است.
امام جمعه اراک گفت: زیرساخت تبلیغات عمیق دینی در راستای افتخارآفرینی و وحدت بخش و پاسخ قاطعانه و علمی به شبهات باید از سوی سازمان تبلیغات در تمام نقاط کشور فراهم شود.
وی تاکید کرد: بیش از ۲ هزار مسجد در استان مرکزی وجود دارد که استفاده هر چه بیشتر از مساجد باید مورد توجه تبلیغات اسلامی قرار گیرد.

شرکت در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی دیگر برنامه‌ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در سفر یک روزه به استان مرکزی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =