محرمی: بهترین تیم ایران، استقلال را شکست می‌دهد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و این حرف من فقط یک ادعا نیست چرا که قرمزپوشان ثابت کردند یک سر و گردن از تیم‌های دیگر بهتر هستند و در شهرآورد آتی نیز پیروز خواهند بود.

«مجتبی محرمی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: جدال پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی می‌تواند هیجان‌انگیز و پر از استرس باشد.

وی افزود: پرسپولیس در لیگ برتر قهرمان شده و این شانس را دارد که برای دومین سال پیاپی در هر ۲ جام به موفقیت برسد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: استقلال تیم خوبی است و در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفته اما به طور حتم پرسپولیس انگیزه‌های فراوانی برای شکست رقیب سنتی خود دارد.

محرمی تصریح کرد: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و این حرف من فقط یک ادعا نیست چرا که قرمزپوشان در این چند سال اخیر ثابت کرده‌اند یک سر و گردن از تیم‌های دیگر بهتر هستند.

وی تاکید کرد: هر تیمی که بتواند در نیمه‌نهایی جام حذفی به برتری برسد به طور حتم عنوان قهرمانی جام حذفی را به نام خود ثبت می‌کند.

پیشکسوت پرسپولیس اعلام کرد: استقلال در چند بازی اخیر خود با استفاده از سرعت «مهدی قایدی» صاحب ضربه پنالتی شده است و بازیکنان پرسپولیس نباید این فرصت را در اختیار آنها قرار دهند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پرسپولیس به راحتی در جام حذفی موفق خواهد شد استقلال را شکست داده و یک گام به قهرمانی جام حذفی نزدیک‌تر می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =