۱۵هزار واحد مسکن مهر در پردیس تا پایان مرداد بهره‌برداری می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد: حدود ۱۵ هزار واحد مسکن مهر تا پایان ماه جاری افتتاح و به مالکان تحویل می‌شود.

مهدی هدایت روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: چندی پیش و با همکاری سازمان مدیریت و بانک مسکن تسهیلات یکهزار میلیارد تومانی مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌های زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس به شرکت عمران داده و بخشی از این اعتبار برای ساخت این ۱۵ هزار واحد تزریق شد.

وی افزود: با احتساب این ۱۵ هزار واحد، مجموع واحدهای مسکن مهر تکمیل شده در شهر جدید پردیس به ۶۰ هزار واحد خواهد رسید.

به گفته «هدایت» ۱۰ هزار واحد مسکونی دیگر نیز تا پایان شهریور امسال تکمیل و به مالکان تحویل می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس یادآورشد: از ۸۲ هزار واحد تعهد واگذاری مسکن مهر پردیس تاکنون ۴۲ هزار واحد افتتاح و واحدهای تکمیل شده به مالکان تحویل شده است.

وی ادامه داد: سه هزار واحد دیگر نیز ساخته شده و پس از رفع مشکلات حقوقی به مالکان تحویل می‌شود.

هدایت خاطر نشان کرد: ۱۲ هزار واحد باقی‌مانده دیگر نیز در مرحله اسکلت‌بندی و سفت‌کاری است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال تکمیل و پرونده مسکن مهر پردیس در بخش ساخت مسکن و پروژه‌های زیربنایی بسته شود.

این مقام مسئول همچنین با اشاره به تسهیلات ارائه شده به متقاضیان مسکن مهر پردیس گفت: تاکنون ۳۵ هزار واحد مسکن مهر در پردیس به مالکانی که از قبل ثبت‌نام کرده بودند، به طور اقساطی واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به تاکیدات وزیر راه و شهرسازی بر ساخت پروژه‌های روبنایی بیان کرد: پروژه‌های روبنایی نظیر ساخت مسجد، مدرسه، پارک و فضاهای درمانی و آموزشی را امسال در قالب برنامه‌ای ویژه پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: ساخت ۲۲ باب مدرسه و چندین پروژه درمانی، تفریحی و ورزشی در نقاط مختلف مسکن مهر پردیس همزمان با تکمیل واحدهای مسکونی در حال انجام است.

به گزارش ایرنا کلنگ ساخت حدود ۸۲ هزار واحد مسکن مهر پردیس در سال ۹۱ زده و مقرر شد که واحدهای مسکونی ۱۸ ماهه به متقاضیان تحویل داده شود.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد اما ساکنان آن پس از بارگزاری کامل جمعیتی مسکن مهر به ۶۰۰ هزار نفر خواهد رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha