مدیر غیرپاسخگو عملکرد خود را زیر سوال می‌برد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: سووال کردن رسالت خبرنگار است و پاسخگویی مدیر به رسانه‌ها، نشان از عملکرد قابل دفاع او دارد.

سیدمحمدمهدی احمدی روز سه شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز خراسان شمالی اظهار داشت: مدیری که برای خدمات رسانی به مردم و جامعه، از تلاش فروگذار نکرده، مشکلی برای پاسخ دادن به رسانه ها و خبرنگاران ندارد و همواره پاسخگوی آنان است.

وی با تمجید از عملکرد ایرنا، گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی، به عنوان رسانه رسمی حاکمیت و دولت، همواره بازوی رسانه ای و کمک کار دستگاه ها در خدمات رسانی به جامعه هدف بوده است و خوشبختانه با اطلاع رسانی مناسب و انعکاس دقیق اخبار در حوزه دامپزشکی، ما را در انجام وظایف خود، یاری رسانده است.

مدیرکل دامپزشکی خراسان شمالی افزود: اعتقاد ما این است که رسانه، چشم بیدار و زبان گویای جامعه است و در حل مشکلات بسیار اثرگذار است.  

وی با اشاره به نگرانی ها از شیوع بیماری تب سه روزه در میان دام های سنگین منطقه، گفت: در این زمینه، اطلاع رسانی ها و توصیه های لازم به دامداران داده شده است و امید می رود با هم افزایی، مشکلی در این زمینه در استان نداشته باشیم.

احمدی اظهار داشت: تب سه روزه، مختص دام سنگین است و از طریق گزش حشرات هم، به دام های دیگر قابل سرایت است.  

مدیرکل دامپزشکی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: هماهنگی های لازم برای تامین واکسن، با تشکل ها و اتحادیه ها انجام شده است و در صورت نیاز نسبت به مایه کوبی دام مناطق آلوده استان اقدام می شود.

خراسان شمالی قطب دامپروری کشور است و سه میلیون واحد دامی در آن نگهداری و پرورش داده می شود.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =