۱۱۴ بسته معیشتی بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع می‌شود

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ۱۱۴ بسته معیشتی در اجرای دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه کارکنان فرماندهی انتظامی استان با عنوان نذر حسینی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

سردار مجید شجاع روز سه‌شنبه در این آیین افزود: در این مرحله از رزمایش همدلی مومنانه تعداد ۱۱۴ بسته معیشتی کمک‌های اهدایی کارکنان انتظامی خراسان جنوبی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان بین نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه توزیع می‌شود.

وی بیان کرد: این بسته‌های معیشتی شامل هشت قلم کالای اساسی از قبیل برنج، ماکارونی، تن‌ماهی، رب، حبوبات، چای و روغن است.

سردار شجاع ضمن تبریک اعیاد غدیر با اشاره به کمک‌های خوب کارکنان انتظامی استان در مرحله اول و دوم رزمایش همدلی مومنانه گفت: از مردم ولایت مدار، انقلابی و متدین خراسان جنوبی غیر از این انتظاری نیست.

وی افزود: خراسان جنوبی در همه صحنه‌ها در زمینه اقدامات خیرخواهانه در کشور کارنامه درخشانی دارد و مردم این استان در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب همیشه پیشگام بوده‌اند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در نخستین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه نیز به همت کارکنان انتظامی استان ۴۰۰ بسته غذایی به ارزش هر بسته ۳۲۰ هزار تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

سردار شجاع بیان کرد: کارکنان انتظامی خراسان جنوبی در مرحله اول رزمایش همدلی مومنانه در بین استان‌های کشور رتبه دوم را کسب کردند که جای تقدیر و تشکر دارد و امیدواریم این کمک‌ها مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی نیز در این مراسم افزود: در مرحله اول رزمایش همدلی مومنانه با توجه به اینکه خراسان جنوبی یک استان ولایتمدار و متدین است حدود ۱۰۷ میلیون تومان از کمک‌های نقدی کارکنان انتظامی جمع‌آوری و این مبالغ در قالب ۴۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

حجت الاسلام محمدرضا عبداللهی با بیان اینکه در مرحله دوم رزمایش همدلی مومنانه نیز کارکنان انتظامی استان خوب درخشیدند و با جدیت پای کار آمدند و در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری آستین همت بالا زدند، افزود: در این مرحله نیز امروز ۱۱۴ بسته معیشتی کمک‌های اهدایی کارکنان ناجا بین نیازمندان توزیع می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =