اکبرپور: استقلال برای بردن پرسپولیس در جام حذفی انگیزه دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: استقلال برای پیروزی مقابل پرسپولیس و رفتن به فینال جام حذفی برنامه‌های ویژه‌ای دارد و آنها می‌خواهند هر طور شده در این فصل یک جام بگیرند.

«علی‌رضا اکبرپور» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: به هر حال طبیعی بود که استقلال و پرسپولیس در جام حذفی با یکدیگر روبرو شوند چرا که اگر این اتفاق در این مرحله رخ نمی‌داد آنها در فینال جام حذفی روبروی یکدیگر قرار می‌گرفتند.

وی افزود: استقلال چند هفته‌ای است شرایط بسیار خوبی پیدا کرده و به یک نظم تاکتیکی رسیده و این به آنها برای شهرآورد در جام حذفی کمک زیادی می‌کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:استقلال برای پیروزی مقابل پرسپولیس و رفتن به فینال جام حذفی برنامه‌های ویژه‌ای دارد و آنها می‌خواهند هر طور شده در این فصل یک جام بگیرند.

اکبرپور تصریح کرد: به طور حتم با بهبودی شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی قدرت استقلال برای جدال با پرسپولیس افزایش پیدا خواهد کرد.

وی تاکید کرد: جام حذفی متفاوت با لیگ برتر است و استقلال باید با تمرکز بالا در این جدال حساس به میدان برود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: بازی استقلال و پرسپولیس یک حسرت بزرگ دارد و آن هم عدم حضور تماشاگران به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این جدال ویژه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =