حاجی میرزایی درگذشت خیر و معتمد چابهاری حمیدالله سردارزهی را تسلیت گفت

تهران-ایرنا- وزیر آموزش‌وپرورش در پی درگذشت سردار حمیدالله سردارزهی،خیر صلح جو و معتمد محلی طوایف جنوب سیستان و بلوچستان و بلوچستان پاکستان، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی وزارت آموزش‌و پرورش، در متن پیام محسن حاجی میرزایی آمده است: خبر درگذشت «سردار حاج حمیدالله سردارزهی» که از خیرین نیک‌اندیش و معتمدین محبوب وحدت‌بخش استان سیستان و بلوچستان بود، موجب تأسف و تاثر شد.

وزیر آموزش و پرورش ضمن تسلیت به مردم بلوچستان به خانواده معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار ، دشتیاری، کنارک ، نیکشهر و قصر قند نیز تسلیت گفته و تاکید کرده است: بدون تردید خدمات صادقانه و خالصانه مرحوم سردارزهی در ایجاد همبستگی وهمدلی بین اقوام و طوایف و پیشرفت و آبادانی سیستان و بلوچستان در خاطر مردم شریف آن منطقه به یادگار خواهد ماند.

به گزارش ایرنا حمیدالله سردارزهی از معتمدان برجسته و خوش نام چابهار بر اثر ابتلا به ویروس کرونا و تحمل ۲ ماه رنج و سختی درگذشت.

سردارزهی از معتمدان شاخص محلی و فردی همراه و همگام با مردم و نظام و پیگیر مطالبات و مشکلات مردم بود و نقش مهمی در اتحاد و برقراری صلح میان اقوام و طوایف جنوب سیستان وبلوچستان و منطقه بلوچستان پاکستان داشت.

وی در شهرستان چابهار و دشتیاری از نفوذ بالایی در میان مردم برخوردار بود و همواره در جذب و مشارکت قشرهای مختلف در عرصه های اجتماعی و سیاسی به ویژه انتخابات نقش مهمی داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =