نیروی زمینی ارتش در تولید و ساخت تریلر تانک‌بر خودکفا شد

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از صنایع شهید زرهرن، گفت: در حوزه ساخت و تولید تانک‌بر و خودروهای فوق سنگین به خودکفایی رسیده‌ایم.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ نوذر نعمتی  در بازدید از تانک‌برهای فوق سنگین صنایع شهید زرهرن در جمع متخصصین توانمند این صنعت افزود: امروز به همت شما جوانان مومن و متخصص توانسته ایم در تولید و ساخت تانک برهای فوق سنگین به خودکفایی رسیده و دست وابستگی را قطع کنیم.
وی ادامه داد: ساخت و تولید پروژه تانک برهای فوق سنگین توسط صنایع شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش موجب شد تا انحصار تولید این محصول شکسته شود، اینکه امروز ما در این نیرو می‌توانیم آنچه را که در چرخه دفاعی ما مورد نیاز است بسازیم و تولید کنیم افتخار بزرگ و ارزشمندی است.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه کار شما متخصصین به عنوان کار جهادی محسوب می شود گفت: ما در شرایط تحریم به سر می بریم که این تحریم را شما متخصصین جوان به فرصت تبدیل کرده‌اید و توانسته‌اید در شرایط تحریم به خودکفایی در حوزه تجهیزات فوق سنگین برسید.
سرتیپ نعمتی افزود: تلاش کنید در حوزه ساخت و تولید قطعات مختلف به جایگاه بالاتری برسیم و اجازه ندهیم تحریم ها ادوات و تجهیزات ما را زمین گیر کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =