نمایش آثار کوتاه روستایی، مکری و برزگر

تهران- ایرنا- سامانه «ودیو» در تازه ترین اقدام نمایش آثار کوتاه فیلمسازانی چون سعید روستایی، شهرام مکری و مجید برزگر را در دستور کار خود قرار داد.

پویان صدقی درباره همکاری با انجمن سینمای جوانان ایران برای اکران آثار کوتاه، گفت: قرار است تا پایان سال ۹۹ هر پنجشنبه ۴ فیلم کوتاه از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران از طریق سامانه «ودیو» منتشر شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. 

وی درباره بازخورد این کار که چند هفته‌ای است به جریان افتاده، توضیح داد: سالانه بخش وسیعی از آثار حوزه فیلم کوتاه توسط انجمن سینمای جوان تولید می‌شود؛ بسیاری از این آثار توسط فیلمسازان مطرح سینمای کوتاه و بلند ساخته شده که در حال حاضر برای اولین بار از تاریخ تاسیس این انجمن، تماشای آن از طریق «ودیو» امکان‌پذیر  شده است. آنچه که انجمن برای نمایش در اختیار ما قرار داده گنجینه مهم و قابل اعتنا سینمای کوتاه است و تا امروز با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شده است.

مدیرعامل «وُدیو» پلتفرم نمایش فیلم‌های کوتاه با اشاره به اینکه همکاری با انجمن سینمای جوانان ایران فقط محدود به این اتفاق نیست، گفت: به جز پنجشنبه‌ها و نمایش ۴ فیلم کوتاه، قرار است دوشنبه هر هفته آثار فیلمسازان مطرح را که سبقه خوبی در حوزه فیلم کوتاه داشتند به نمایش بگذاریم. آثار سعید روستایی، شهرام مکری، مجید برزگر و بسیاری از فیلمسازان شاخص دیگر به زودی در قالب همین همکاری نمایش داده خواهد شد.

صدقی خاطر نشان کرد: «ودیو» در تلاش است با ایجاد امکان تماشای آثار کوتاه برای عموم علاقه‌مندان، پیوندی باشد میان مخاطب عام با این سینما، همچنین «ودیو» در نظر دارد با حمایت از فیلمسازان این حوزه که بی تردید آینده سینما بلند خواهند بود؛ سبب ایجاد جایگاه مستحکم‌تری برای فیلم‌کوتاه و فعالان این حوزه در سینما شود. بی‌شک حمایت از این جریان می‌تواند به آینده سینمای ایران کمک کند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =