۲۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۴
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83903970
۲ نفر

برچسب‌ها

مصوبه انتخاب شهردار فردیس ملغی شد

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس اعلام کرد که مصوبه شورای اسلامی شهر فردیس در خصوص انتخاب مصطفی سعیدی سیرایی به عنوان شهردار فردیس در هیات حل اختلاف استان ملغی شد.

ابوالفضل اینانلو روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جلسه ای در هیات حل اختلاف استان  با ریاست استاندار البرز و با حضور رییس کل دادگستری استان ، نمایندگان مردم در مجلس،نماینده شورای استان در هیات حل اختلاف استان ،معاون عمرانی استاندار و فرماندار فردیس برگزار شد که در این جلسه رییس و سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس مطالب خود را درخصوص انتخاب شهردار مطرح کرد که پس از رای گیری به این نتیجه رسیدند که جلسه انتخاب شهردار فردیس خلاف قانون بوده زیرا  از ۹ عضو شورای شهر چهار عضو نشست را ترک کرده اند.

فرماندار فردیس با اشاره به اعمال بند یک ماده ۹۲ قانون تشکیلات وظایف انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران ، اظهار داشت:  همچنین در این نشست برای ۹ عضو شورای اسلامی شهر فردیس  به علت سهل انگاری در امور، عدم خدمات رسانی به مردم و تشکیل جلسات غیرقانونی توبیخ درج پرونده صادر شد.

وی با بیان اینکه به شورای اسلامی شهر فردیس مدت ۱۰ روز مهلت داده شد که نسبت به انجام تکالیف قانونی که در ماده ۸۰ تعیین شده حقوق و وظایف خود را انجام دهد، گفت:  در این مدت

 شورای اسلامی شهر فردیس باید به امورات مردم رسیدگی کند.

شورای شهر فردیس چندی پیش محمد خسروزاده شهردار این شهر را با اکثریت آرا برکنار کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =