معاون استاندار کرمانشاه: دست دولت برای بیان عملکردش پر است

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: باتوجه به شرایطی که کشور و استان با آن مواجه است اما دست دولت برای بیان عملکرد خود پر است و اقدامات خوب و تاثیرگذاری در کشور و استان کرمانشاه انجام شده است.

محمدابراهیم الهی تبار روز سه شنبه در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت با اشاره به اینکه آخرین هفته دولت را در دولت دوازدهم در پیش رو داریم افزود: امسال در حالی هفته دولت را برگزار می‌کنیم که تحریم‌ها در اوج خود قرار دارد و بیماری کرونا علاوه بر مشکلات اقتصادی اجتماعی و معیشتی منابع زیادی از دولت را در جهت تامین سلامت مردم به خود اختصاص داد.

الهی تبار ادامه داد: در حالی هفته دولت را در پیش داریم که تحریف ها در رسانه‌های خارجی و داخلی در اوج خود قرار دارد و این در حالی است که عوامل داخلی نمی‌دانند تضعیف عملکرد دولت سرمایه اجتماعی نظام را تضعیف می‌کند و موجب ناامیدی مردم خواهد شد.
وی اظهار داشت: رسالت ما به عنوان مومن به نظام، انقلاب و شهدا این است که برای اعتلای این کشور واقعیت‌ها را ببینیم و به عملکرد دولت در این شرایط بپردازیم.
معاون سیاسی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه نگاه به تشکل‌های مردمی در دولت تدبیر و امید تغییر پیدا کرده است، گفت: اثرگذاری این تغییر نگاه و استفاده از ظرفیت‌های مردمی را در بحران هایی مانند سیل، زلزله، کرونا و آتش‌سوزی به خوبی دیدیم.

وی اظهار داشت: خانه تشکل‌ها در دولت تدبیر و امید شکل گرفت و تعداد سمن‌ها از ۱۶۵ سمن در سال ۹۲ به ۵۰۴ سمن سال ۹۹ رسیده است که نشان از نوع نگاه ویژه این دولت به سازمان های مردم نهاد است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمانشاه نیز در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه نیازمند اصلاح رویه اطلاع رسانی در استان هستیم، گفت: باید به یک گفتمان مثبت با مردم برسیم تا خدمات و اقدامات دولت را برای مردم باورپذیر کنیم که منجر به امیدآفرینی در جامعه خواهد شد.

وحید خسروی با اشاره به اقدامات انجام شده دولت در شرایط بحرانی که کشور با آن درگیر بوده است، گفت: در این بین باید با استفاده از ظرفیت سمن ها و به دور از ادبیات معکوس کننده و اجتناب از وعده‌های غیرقابل تحقق بتوانیم به صورت هنرمندانه اقدامات و خدمات دولت را برای مردم بازگو کنیم.

اخبار مرتبط