۲۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۳
کد خبرنگار: 2242
کد خبر: 83903878
۱ نفر

برچسب‌ها

۸۳ طرح عمرانی در ساوجبلاغ آماده گشایش شد

کرج - ایرنا - معاون امور عمرانی فرمانداری ساوجبلاغ از آماده سازی ۸۳ طرح عمرانی با صرف ۲۷۳ میلیارد تومان در مناطق شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

علیرضا اخلاقی  روز سه شنبه در نشست هماهنگی برای افتتاح طرح های عمرانی  ساوجبلاغ اظهار داشت:  این طرح ها شامل ۱۹ طرح در بخش خصوصی با اعتبار ۱۸۶ میلیارد تومان و ۶۵ طرح با اعتبار ۸۷ میلیارد تومان مربوط به بخش دولتی است که همزمان با هفته دولت بهره برداری می شود.

وی  گفت: هفته دولت فرصتی طلایی برای بیان عملکردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است تا مردم بدانند در شرایط سخت اقتصادی، همچنان دولت با اقدامات خود برای رفع مشکلات و محرومیت زدایی در تلاش است.
معاون امور عمرانی فرمانداری  به بهره برداری از ۳۳۱۲ واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد اشاره کرد و گفت: تاکید کردیم تمام پروژه های قابل افتتاح تکمیل و مشکلی در زیر ساخت نداشته باشد.
.
معاون امور عمرانی فرمانداری افزود: با بهره برداری از طرح های هفته دولت  جمعیتی بالغ بر ۱۳۰ هزار نفر از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.
وی گفت: دو باب مدرسه، گاز رسانی به ۴ روستا، طرح آبرسانی به ۸ روستا، ۵ گلخانه تولیدی، راه‌های روستایی، تاسیسات فرهنگی، ورزشی، ۳ باب کتابخانه روستایی و شهری و ۴ زمین چمن مصنوعی از جمله طرح هایی است که در این شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =