حضور چهار تیم در لیگ اهداف پروازی قطعی شد

تهران- ایرنا- رییس سازمان لیگ فدراسیون تیراندازی، از حضور قطعی چهار تیم در لیگ اهداف پروازی خبر داد.

به گزارش ایرنا، «سید جعفر حسینی» رییس سازمان لیگ فدراسیون تیراندازی با اشاره به این که حضور چهار تیم در لیگ اهداف پروازی قطعی شده است گفت: تاکنون تیم های دراک شیراز، هیات تیراندازی کرمان، هیات تیراندازی مازندران و چشم انداز آرش مشهد ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند و مهلت ثبت نام تا ۲۶ مردادماه ادامه دارد.

وی افزود: به دنبال برگزاری مطلوب و با کیفیت لیگ اهداف پروازی هستیم و پیش‌بینی می‌شود دست‌ کم دو تیم دیگر به لیگ اضافه و این رقابت‌ها با حضور ۶ تیم از سر گرفته شود. 

حسینی ادامه داد: به دلایل عدیده لیگ تیراندازی اهداف پروازی به مدت هشت سال برگزار نشد اما در نظر داریم این دوره با شیوه کاملا جدید و به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

این مسوول ورزشی گفت: رشته اهداف پروازی علاقمندان زیادی در سراسر کشور دارد و حضور در بالاترین سطح این رشته نشانه از توسعه این رشته دارد.

رییس سازمان لیگ تصریح کرد: تیم‌های زیادی متقاضی حضور در لیگ هستند و مشغول غربال‌گری هستیم. بدیهی است اولویت با تیم‌های معتبر و دارای حامی مالی است تا در میانه راه دچار مشکل نشویم و البته برآورد ما این است که برگزاری لیگ با هشت تا ۱۰ تیم برتر است.

حسینی در پایان با اشاره به زیر ساخت‌های سایت اهداف پروازی آزادی افزود: با توجه به مجهز بودن سایت آزادی پیش‌بینی می‌شود این رقابت‌ها در هفته پایانی شهریورماه آغاز شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =