۲۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۶
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 83903854
۱ نفر

برچسب‌ها

پلیس سمنان ۷۶۶ کیلوگرم تریاک کشف کرد

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: پلیس سمنان ۷۶۶ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان کشف کرد و در این عملیات ۲ سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند.  

به گزارش ایرنا، سردار عبدالله حسنی روز سه شنبه به رسانه ها بیان کرد: سرنخ هایی از انتقال یک محموله بزرگ مواد در شرق کشور با تلاش و پیگیری های اطلاعاتی چند ماهه ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان به دست آمد. 

وی از انجام هماهنگی با پلیس سیستان و بلوچستان برای اجرای عملیات و کشف این محموله خبر داد و گفت: با هدایت و پشتیبانی اطلاعاتی ماموران انتظامی سمنان و تعقیب و مراقبت های نامحسوس پلیس سمنان، خودروی حامل موادمخدر در محورهای منتهی به شهرستان ایرانشهر شناسایی شد.

 وی با بیان اینکه ماموران انتظامی در حالی به پژو ۴۰۵ حامل مواد دستور ایست دادند که راننده و سرنشینان خودرو ضمن بی توجهی به دستور پلیس، به سمت آنان تیراندازی کردند افزود: در درگیری مسلحانه پلیس و سوداگران مرگ ۲ قاچاقچی به هلاکت رسیدند.

 به گفته فرمانده انتظامی استان سمنان در این عملیات ۷۶۶ کیلوگرم تریاک ، ۲ قبضه سلاح کلاش، یک قضبه کلت کمری و تعداد قابل توجهی مهمات کشف شد.

توقیف برلیانس حامل مخدر شیشه‌ در دامغان

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان نیز گفت: در پی اقدام اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد یکی از خرده‌فروشان مواد مخدر قصد انتقال و توزیع محموله را از شمال کشور به شهرستان دامغان دارد.

سرهنگ عباس نادعلی گفت: با تشکیل تیمی ویژه محور شاهرود- دامغان تحت کنترل نامحسوس پلیس قرار گرفت و پس از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودروی برلیانس توسط ماموران انتظامی، در بازرسی از خودرو ۵۰۰ گرم ماده مخدر و روانگردان شیشه که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف و ۲ قاچاقچی مواد نیز دستگیر شدند.

وی به دیگر عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر استان سمنان اشاره کرد و گفت: یک دستگاه خودروی پراید نیز در محور لاسجرد به سمنان متوقف و حدود ۴ کیلوگرم تریاک کشف  شد و ۲ متهم دستگیر شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان تاکید کرد: پلیس قاطعانه با سوداگران مرگ در هر نقطه برخورد می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =