رسانه‌ها منتقل کننده دغدغه‌های مردم به مسوولان هستند

سنندج - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه کردستان بر اهمیت نقش رسانه در تنویر افکار عمومی تاکید کرد و گفت: بدون وجود مطبوعات و رسانه به عنوان صدای مردم، اطلاع از مشکلات و دغدغه‌های جامعه در بخش‌های مختلف امکان‌پذیر نیست.

آزاد حکمت روز سه‌شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج اظهار داشت: دغدغه ما همواره این بوده که از مطالبات و نیازهای مردم مطلع باشیم که در این رابطه از ظرفیت رسانه‌ها بویژه خبرگزاری ایرنا استفاده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش داریم از طریق کانال‌ رسانه‌ها از وضعیت و مشکلات مردم در حوزه کاری خود باخبر شویم، افزود: رویکرد ما این است که با داشتن تعامل دوسویه با رسانه‌ها در راستای پاسخگویی و رفع خواسته‌های مردم گام برداریم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان خبرنگاران ایرنا را از جمله فعالان پاکدست و دلسوز این استان در حوزه رسانه عنوان کرد و یادآور شد: همه باید در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان صادقانه تلاش کرده و از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

حکمت به افزایش مطالبات مردم در حوزه ارتباطات با توجه به بروز شدن امکانات اشاره کرد و گفت: حوزه مخابرات به دلیل نیاز مردم به تکنولوژی، باید همواره پویا باشد و این مهم همیشه در دستور کار پرسنل و بخش‌های مختلف این دستگاه بوده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمام روستاهای کردستان دارای ارتباط هستند، تاکید کرد: تمام شهرهای استان از فناوری‌ ۴G بهره‌مند هستند، ضمن اینکه در تعدادی از روستاها نیز این فناوری وجود دارد.

در هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.

در حال حاضر بیش از ۴۹۹ هزار مشترک تلفن ثابت در کردستان و ضریب نفوذ تلفن همراه در استان ۱۱۶ درصد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =