برنامه‌های هفته دولت امسال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی گفت: برنامه های امسال بزرگداشت این هفته به علت شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

علی مصطفوی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت در آذربایجان غربی افزود: دولت تدبیر و امید دستاوردهای شاخصی را در راستای توسعه استان داشته و دستگاه های اجرایی موظف هستند تا با شیوه های مختلف از جمله توجه به فضای مجازی و تولیدات رسانه ای نسبت به اطلاع رسانی این دستاوردها اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه احیای دریاچه ارومیه به عنوان یکی از شاخص ترین دستاوردهای دولت مطرح است، اضافه کرد: سرمایه گذاری بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد ریالی برای احیای دریاچه ارومیه در شرایطی که دولت با فشار تحریم ها و کمبود منابع مالی مواجه است، دستاوردی درخشان و ماندگار در تاریخ به شمار می رود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها به جهت تقارن هفته دولت و ماه محرم باید شئونات این ایام را بیش از پیش رعایت کنند.

مصطفوی بر ضرورت تشکیل چهار کمیته عمرانی، اقتصادی، فرهنگی تبلیغی و هماهنگی امور شهرستان‌ها به منظور انسجام بخشی در برگزاری برنامه های هفته دولت تاکید کرد و گفت: انتظار می رود رسانه های مختلف نسبت به تولید برنامه های آگاهسازی و اطلاع رسانی از دستاوردهای دولت اهتمام ویژه داشته باشند.

وی قدردانی از کارمندان نمونه را از جمله برنامه های پیشنهادی عنوان کرد و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی در هفته دولت از کارمندانی که فعالیت های خوبی داشته اند، تجلیل کنند.

در ادامه این جلسه هریک از اعضا پیشنهادات خود را برای هر چه باشکوه برگزار کردن هفته دولت مطرح کردند.

هفته دولت از دوم شهریور آغاز شده و تا هشتم همین ماه ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =