۲۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 1273
کد خبر: 83903709
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تهیه ۹۰۰ بسته معیشتی در میاندوآب

مهاباد- ایرنا- سرپرست فرمانداری میاندوآب گفت: ۹۰۰ بسته معیشتی همزمان با اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان این شهرستان توزیع می‌شود.

حسام شیرازه‌محبت روز سه‌شنبه در آیین آماده‌سازی بسته‌های معیشتی در شهرک صنعتی میاندوآب با قدردانی از اقدام خیرخواهانه و نیکوکارانه فعالان اقتصادی و تولیدی شهرک صنعتی این شهرستان در جمع‌آوری و تهیه بسته‌های معیشتی اظهار داشت: در مرحله اول اجرای این طرح، ۱۰۰ بسته معیشتی در شهرک صنعتی، ۱۰۰ بسته در کارخانه قند و مابقی در شهرهای باروق و چهاربرج آماده توزیع است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۹۰۰ بسته معیشتی توسط خیّران میاندوآبی تهیه و آماده شده است، افزود: به زودی این اقلام بین نیازمندان توزیع می‌شود.

سرپرست فرمانداری میاندوآب با بیان اینکه نباید اجرای چنین کارهایی متوقف شود، گفت: در دین مبین اسلام نیز رفتار ائمه اطهار (ع) به ویژه حضرت علی (ع) در رسیدگی به نیازمندان الگو و سیره برای مومنان است و از این پس نیز اجرای همچنین طرح‌هایی ادامه می یابد.

رییس هیات مدیره شهرک صنعتی "شهید باکری" میاندوآب نیز در این آیین گفت: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در اجرای طرح کمک‌های مومنانه در حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در گام نخست ۱۰۰ بسته معیشتی توسط تولیدکنندگان این شهرک تهیه شده‌است.

نادر محمدعلی‌پور با بیان اینکه این کمک‌ها با همکاری پایگاه مقاومت بسیج "حبیب بن مظاهر" شهرک صنعتی تهیه شده است، اظهار داشت: تولید کنندگان و صنعتگران این شهرک مثل همیشه در این اقدام خیرخواهانه مشارکت خواهند داشت.

میاندوآب یکی از شهرستان‌های پیشقدم در کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا بوده و علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، اهدای اقلام بهداشتی و درمانی به بیمارستان و یا توزیع اقلام بهداشتی در شهرستان بیش از حد نیاز از دیگر اقدامات انجام گرفته به صورت خودجوش از سوی مردم میاندوآب است.

 براساس آمارها از ابتدای شیوع بیماری کرونا بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی از سوی خیران، ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب و استانداری برای اقشار آسیب دیده از کرونا در این شهرستان توزیع شده و این در حالی است که در مساجد محله‌ها و گروه‌های جهادی بسته‌های معیشتی توزیع شده که در مجموع بسته‌های معیشتی توزیع شده به ۲۰ هزار عدد می‌رسد.

با شیوع بیماری کرونا مردم و خیّران نیکوکار میاندوآبی با اهدای کمک‌های نقدی، اقلام بهداشتی و معیشتی به تعداد هشت هزار بسته و همچنین اهدای تجهیزات پزشکی و درمانی به ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال نقش انسانی خود را در مقابله با کرونا ایفا کردند.

میاندوآب با بیش از ۲۷۷ هزار جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha