موسسه خیریه حضرت رقیه ۲۳ هزار جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا کرد

زنجان - ایرنا - مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) کشور گفت: این موسسه خیریه طی سال گذشته ۲۳ هزار جهیزیه در میان نوعروسان نیازمند توزیع کرد.

حسین صمدیان روز سه شنبه در آیین افتتاح موسسه خیریه حضرت رقیه(س) نمایندگی زنجان که در حسینیه فاطمه الزهرا(س) سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان برگزار شد، ارزش ریالی این مقدار جهیزیه تولید داخل و با کیفیت، تامین و توزیع شده بین نوعروسان را بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه موسسه خیریه حضرت رقیه(س) به عنوان بازوی اجرایی نهادهای خدمت رسان در کشور است، اظهار داشت: این موسسه طی ۱۳ سال اخیر با مجموعه ای جوان، انقلابی و پویا در زمینه محرومیت زدایی و در راستای هم افزایی و مشارکت نهادهای انقلابی به منظور کمک به مردم در سطح کشور فعالیت می کند.

صمدیان تصریح کرد: خدمات رسانی موسسه خیریه حضرت رقیه(س) به منظور دستگیری از نیازمندان با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی ازجمله سپاه، کمیته امداد و بهزیستی، صورت می گیرد.  

وی به دیگر خدمات ارایه شده از سوی این موسسه خیریه اشاره کرد و افزود: توزیع بسته‌های معیشتی، بسته‌های لوازم التحریر با عنوان طرح معرفت، اعزام زائر اولی‌ها به مشهد مقدس و برگزاری جشن تکلیف، بخشی از این فعالیت‌های موسسه است.

مدیرعامل موسسه آوای باران حضرت رقیه (س) در پایان با ابراز خرسندی از افتتاح نمایندگی استان زنجان یادآور شد: خوشبختانه موسسه خیریه حضرت رقیه (س) از لحاظ لجستیک بسیار فعال است و تمامی کمک‌های خیرخواهانه به سراسر کشور را حمایت می‌کند که این کار بسیار مهمی است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان نیز به حماسه آفرینی و همدلی مردم در ایام کرونایی اشاره کرد و گفت: لبیک مردم به ندای رهبری در راستای کمک مومنانه به افراد نیازمند، جلوه دیگری از همدلی و وحدت در کشور را رقم زد.

سردار جهانبخش کرمی افزود: در این ایام کرونایی مردم ایران با همان روحیه جهاد و شهادت دوران دفاع مقدس برای مقابله و شکست این ویروس منحوس به میدان آمده و صحنه‌های زیبایی از همدلی را خلق می کنند.  

وی اظهار داشت: حضور حماسی و آگاهانه مردم در تمام صحنه‌های حساس و تاریخی، موجب برطرف شدن مشکلات و سختی ها می‌شود که این از روحیه جهادی،  همبستگی و کمک به همنوع، نشات می گیرد.

سردار کرمی افزود: همانگونه که حضرت امام (ره) در دوران دفاع مقدس فرمودند که خرمشهر باید آزاد شود و تمام اقشار عاشقانه به صحنه آمدند، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور نیز شاهد بودیم که پس از منویات مقام معظم رهبری در ایام کرونایی همه مردم به ندای رهبری لبیک گفته و در صحنه حاضر شدند آمدند تا این ویروس منحوس را نابود کنند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از عملکرد خوب موسسه خیریه حضرت رقیه (س) گفت: یکی از موسساتی که برای کمک به محرومان در زمینه‌های مختلف شکل گرفته است، موسسه خیریه حضرت رقیه(س) بوده و از اینکه امروز این موسسه نمایندگی خود را در استان زنجان افتتاح می‌کند بسیار خرسندیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =