۲۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۰
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 83903575
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار ضعیف برق در محلات بهینه سازی شد

خمین - ایرنا - مدیرتوزیع برق شهرستان محلات گفت: چهار هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی سیم به کابل در مناطق سرقت خیز این شهرستان امسال اصلاح و بهینه سازی شد.

« جواد صفری » روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: تعمیرات پنج کیلومتر شبکه فشار متوسط با بازآرایی در خطوط و فیدرهای پست ۶۳ محلات ۱ و محلات ۲ در راستای کاهش تلفات و پایداری شبکه، در این شهرستان انجام شد.
وی با اشاره به تعمیر ۳۰ دستگاه پست توزیع هوایی برق در محلات بیان کرد:  سه دستگاه پست زمینی عمومی مرکز این شهر اصلاح و بهینه سازی شد.
مدیر توزیع برق شهرستان محلات اظهار داشت: سه کات اوت تیغه‌ای در خطوط اصلی برای افزایش ایمنی و قدرت مانور و پایداری شبکه نصب و یک‌هزار دستگاه چراغ روشنایی در محلات تعمیر شد.
صفری انجام کروناگرافی در فیدرهای صنعتی با آمپراژ بالا در شهرک‌های  صنعتی محلات و برگزاری سومین مانور ترموگرافی استانی و برطرف سازی عیوب مربوطه را از جمله فعالیت‌های انجام شده در این شهرستان بیان کرد.
وی با اشاره به مشارکت ۶۵ مشترک برق صنعتی و کشاورزی محلات در طرح‌های کاهش پیک بار در سال جاری گفت:   مشارکت صنایع و کشاورزان نقش مهمی در گذر از پیک تابستان و مدیریت مصرف برق دارد.
مدیرتوزیع برق شهرستان محلات افزود: ۸۰ مشترک در طرح‌های پارسال در راستای کاهش پیک این شهرستان مشارکت کردند  و ۲ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال پاداش در قبوض این مشترکان در نظر گرفته شد. 
صفری با اشاره به ۳۳ هزار و ۴۲۵ مشترک توزیع برق در محلات اضافه کرد:  ۲۶۷ انشعاب در سال جاری به متقاضیان جدید در این شهرستان واگذار شده است.
شهرستان محلات از توابع استان مرکزی ۵۵ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha