سرمربی جدید نماینده دسته یکی والیبال ارومیه مشخص شد

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: "رسول بنایی‌کیا" به‌طور رسمی به عنوان سرمربی تیم شهرداری جوان ارومیه، نماینده آذربایجان‌غربی در لیگ دسته یک والیبال معرفی شد.

پیمان رضایی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم شهرداری جوان نماینده والیبال استان و شهر ارومیه در فصل جاری لیگ دسته یک خواهدبود و امروز با معارفه رسول بنایی کیا به عنوان سرمربی، ابراهیم کریم به عنوان سرپرست و کریم قصاب تبریزی به عنوان مدیزفنی، تیم وارد مرحله انتخاب بازیکن و آماده‌سازی جهت حضور قدرتمند در لیگ شد.

وی با اشاره به آغاز تمرینات این تیم از اواخر هفته بیان کرد: تیم شهرداری جوان ارومیه با هدف پشتوانه سازی برای تیم لیگ برتری با حضور بازیکنان نوجوان و جوان بومی در لیگ دسته یک والیبال کشور حضور خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: کادر فنی تلفیقی از تجربه و نیروی جوانی است و تمامی مربیان و اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم هم بومی خواهد بود.

وی با اشاره به برنامه ریزی یکساله و مدون این تیم افزود: هدف اصلی باشگاه پشتوانه سازی برای تیم والیبال شهرداری ارومیه در لیگ برتر و ایجاد مسیر صحیح برای پیشرفت نوجوانان و جوانان آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه است. 
تیم‌های شهرداری و آذرباتری ارومیه در لیگ برتر و شهرداری جوان ارومیه در لیگ دسته یک نمایندگان والیبال استان در لیگ‌های والیبال این فصل کشور خواهندبود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha