۲۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 2142
کد خبر: 83903470
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵۲ طرح اشتغالزا در گیلانغرب تصویب شد

قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گیلانغرب گفت: ۱۵۲ طرح  اشتغالزا با ۸۵ میلیارد ریال اعتبار در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان به تصویب رسید.

«حمیدرضا بابایی» روز سه‌شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری گیلانغرب، افزود: این طرح‌ها شامل ۱۳۰ طرح خود اشتغالی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی و ۲۲ طرح کشاورزی از محل کمک‌های فنی و حرفه‌ای است.

وی اظهار داشت: این طرح‌ها در مجموع برای ۱۵۲ تن فرصت شغلی ایجاد می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گیلانغرب گفت: همچنین ۱۳۰ میلیارد ریال تسهیلات برای واحدهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان اختصاص یافته است.

بابایی اظهار داشت: در بخش تسهیلات واحدهای آسیب دیده از کرونا از مجموع ۳۹۸ طرح ارجاع شده به بانک‌های این شهرستان تاکنون ۱۲۵ طرح با  ۱۵ میلیارد ریال با اشتغال ۱۳۷ نفر پرداخت شده و مابقی در حال انجام است.

او اضافه کرد: براساس تصمیم ستاد ملی کرونا که مقرر شد مشاغلی که در جریان کرونا آسیب دیده‌اند مورد حمایت قرار گیرند در این خصوص سهم شهرستان گیلانغرب ۱۳۰ میلیارد ریال تعیین و اختصاص یافته که تعداد ۶۷۸ طرح از طرف صاحبان بنگاه های اقتصادی در سامانه کارا ثبت نام نموده‌اند که پس از بررسی واحدهای آسیب دیده از کرونا از تسهیلات اختصاص یافته دولت برخوردار خواهند شد.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =