مه‌ولات خراسان رضوی نیازمند پزشک متخصص است

تربت‌حیدریه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه تامین پزشک متخصص با زمان ماندگاری بالا و ارتقای سطح سلامت مردم مه‌ولات را از اولویت‌های اصلی در دست اقدام در بخش بهداشت و درمان این شهرستان ذکر کرد.

علی ایزدی روز سه‌شنبه در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان امام رضا (ع) مه‌ولات افزود: افزایش رضایتمندی پزشکان متخصص، ارتقای سلامت مردم و در پی آن کسب رضایتمندی مردم از جمله اهدافی است که برای محقق شدن نیازمند اهتمام بیشتر است.

وی ادامه داد: با وجود پیشرفت‌های مطلوب در حوزه بهداشت و درمان،  هنوز هم در ارتباط با تامین پزشکان متخصص مشکلاتی وجود دارد که پیش‌بیبنی می‌شود با اختصاص پزشکان متخصص به این واحد دانشگاهی در آینده نزدیک، مشکلات این حوزه به ویژه در بخش پزشک متخصص اطفال و بخش داخلی تا حدودی رفع شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با قدردانی از کمک خیران حوزه سلامت مه‌ولات که بازویی توانمند برای این شهرستان و تربت‌حیدریه هستند از این افراد خواست این حوزه درمانی  را در ارایه خدمات مطلوب و بهینه به مردم کمک کنند.

ایزدی ضمن بازدید از بخش‌های اطفال، داخلی، اورژانس، درمانگاه، دیالیز و محل اقامت پزشکان گفت: با خدمات‌دهی هر چه مطلوبتر به پزشکان، بی‌شک ماندگاری این قشر و تداوم خدمت رسانی بی‌منت آنان به مردم مه‌ولات را شاهد خواهیم بود.

شهرستان مه‌ولات دارای یک بیمارستان دولتی، چهار پایگاه اورژانس ۱۱۵، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت و ۲۴ خانه بهداشت است.

دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه به ۳۶۳ هزار نفر جمعیت این شهرستان‌ها در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می‌دهد.
فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه‌ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha