مسجدی: تمام فدراسیون‌ها را در حد توان به تجهیزات بهداشتی مجهز کردیم

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون پزشکی-ورزشی اعلام کرد که این فدراسیون در دوران کرونا به مدت ۶ ماه تمام و در حد توان فدراسیون‌های ورزشی را مجهز به تجهیزات بهداشتی کرده است و اکنون فدراسیون‌ها باید تامین کنند.

«محمد اسد مسجدی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در این‌باره اظهار داشت: فدراسیون پزشکی ورزشی مسوولیتی در تامین تجهیزات بهداشتی فدراسیون‌ها ندارد اما در شرایط کرونایی فدراسیون‌های و رزشی را به این تجهیزات مجهز کرد.

وی افزود: اما در مدت گسترش کرونا در کشور، از هر فدراسیونی که از ما تجهیزات بهداشتی نظیر مواد ضدعفونی و دستکش درخواست کرد، پشتیبانی کردیم و عملیات ضدعفونی و گندزادیی کردن از فدراسیون‌های ورزشی را هم به طور کامل انجام داده‌ایم.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: این فدراسیون در دوران کرونا و در روزهای اوج شیوع این ویروس به مدت ۶ ماه تمام و در حدتوان پشتیبانی کرده است و اکنون خود فدراسیون‌ها باید این تجهیزات را فراهم کنند چون دیگر بودجه‌ای نداریم.

مسجدی این را هم اضافه کرد که در صورت برگزاری اردوهای تیم‌های ملی و المپیکی، فدراسیون پزشکی ورزشی در بحث تامین تجهیزات بهداشتی در حد توان نظارت و پشتیبانی می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =