جشنواره استندآپ کمدی در همدان پذیرای ۳۵ اثر از سراسر کشور

همدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از ارسال ۳۵ اثر ویدئویی از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره استندآپ کمدی خبر داد و گفت: داوران این رویداد انتخاب شده و آثار را بررسی می‌کنند.

احمدرضا احسانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به تازگی داوران جشنواره سراسری استندآپ کمدی مشخص شده و کار پالایش و ارزیابی آثار را انجام می‌دهند.  

وی اضافه کرد: محمدرضا الوند، محمدجواد کبودراهنگی و احمد بیگلریان از پیشکسوتان و برجستگان هنرهای نمایشی هستند که به عنوان داوران این رویداد هنری انتخاب شده‌اند. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: جشنواره استندآپ کمدی با موضوع کرونا و با هدف نشاط‌بخشی به جامعه در دوران فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود. 

به گفته احسانی به نفر اول ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نفر دوم ۲ میلیون تومان، نفر سوم یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و نفرات چهارم و پنجم هریک یک میلیون تومان به عنوان جایزه اعطا می‌شود. 

وی با بیان اینکه فراخوان این رویداد در اردیبهشت ماه منتشر شد خاطرنشان کرد: همدان در سال‌جاری برای نخستین بار در کشور میزبان چند جشنواره ملی با موضوع کرونا در فضای مجازی بود که مورد استقبال مردم قرار گرفت. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =