فرماندار پلدختر: خبرنگاران نقش مهمی در توسعه کشور دارند

خرم آباد- ایرنا- فرماندار پلدختر گفت: خبرنگاران نقش مهم و تاثیرگذاری در رشد ، توسعه ، پویایی و پیشرفت کشور دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر حسن رضاییان شامگاه دوشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان پلدختر اظهار داشت:آگاهی بخشی و اطلاع رسانی رسالت خطیری است که خبرنگاران برای انجام آن تلاش می کنند و این مهم موجب توسعه و تعالی جامعه است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و تبریک روز خبرنگار افزود: شهید محمود صارمی نمونه بارز ایثار و از خودگذشتگی جامعه خبرنگاری در صف نخست بحران ها و چالش های جامعه اعتقادی ما است.

فرماندار پلدختر گفت: خبرنگاران سختی ها و چالش های حوزه کاری خود را تنها به خاطر به سرانجام رساندن رسالت خویش به جان می خرند و این فداکاری موجب تعالی ، پیشرفت و توسعه جوامع می شود.

رضاییان ، سرعت ، صحت و دقت را اساس کار خبرنگاران  و سه اصل مهم در حرفه خبرنگاری عنوان کرد و یادآورشد: خبرنگاران سفیرانی هستند که زحمات و تلاش آنها بر هیچ کس پوشیده نیست و نقش موثری در آگاهی بخشی به مردم دارند و همه باید علی رغم پذیرفتن نقد منصفانه زحمات این قشر را ارج نهیم.

وی با بیان این که نقد منصفانه ، سازنده و دلسوزانه منجر به شناخت خلا ها ، تلاش در رفع آن و در نهایت پیشبرد اهداف نظام و منجر به خدمات بهتر به مردم می شود.

فرماندار پلدخترگفت: امید است با همکاری و همراهی دلسوزانه مجموعه خبری شهرستان بتوان با تلاش بیشتر و اثرگذارتری گام های بزرگ در راستای توسعه شهرستان برداشته شود.

در این آیین از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پلدختر با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =