۲۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۷:۰۲
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 83903082
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه ملی عکس لحظه‌ها در کرمان بر پا شد

کرمان - ایرنا - مدیر مجموعه فرهنگی و هنری هومهر کرمان گفت: نمایشگاه گروهی عکاسی لحظه با حضور ۲۹ اثر از ۲۲ هنرمند عکاس در نگارخانه هومهر و بمنظور ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت هنرمندان سراسر کشور در معرض دید علاقه مندان گذاشته شده است.

آزاده عطایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از میان بیش از ۷۵۰ اثر دریافت شده از میان هنرمندان عکاسی طی دوره فراخوان، ۲۹ اثر توسط هیاتداوران، انتخاب و به نمایشگاه راه یافته اند.  

وی بیان کرد: نمایشگاه عکس لحظه با اهداف معرفی دیدگاه ها و چشم اندازهای متفاوت در عکاسی، ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت هنرمندان سراسر کشور، ارتقای سطح کیفی عکاسی و ارتباط و آشنایی بیشتر متقاضیان (سفارش دهندگان) با این هنر برگزار شده است.  

مدیر مجموعه فرهنگی و هنری هومهر کرمان اظهار داشت: موضوع و تکنیک آثار در این نمایشگاه‌ آزاد بوده و محدودیتی در سبک و اجرای آن ها و سن شرکت کنندگان وجود نداشت و زیبایی، خلاقیت و نوآوری، برش زمان خاص، ترکیب بندی مناسب، مفهوم رسانی، نیز اصالت اثر از ملاک های مهم انتخاب بود.

وی ادامه داد: نمایشگاه عکس لحظه توسط گروه هنری رسم و با نمایشگاه گردانی سمیرا صفاری و زینب‌السادات حسینی‌نسب برگزار می شود و تمامی داوران این رویداد هنری مدرسین و طراحان گرافیک در سطح کشور هستند.  

عطایی با اشاره به رکود فعالیت های هنری در دوران کرونا تاکید کرد: هنرمندان همیشه در صحنه حضور دارند و در محدودیت نیز فعالیت های فرهنگی و هنری خود را با شیوه های جدید ادامه می دهند.

وی گفت: علاقمندان برای بازدید می‌توانند تا تاریخ ۲۳ ماه جاری از ساعت ۱۸ تا ۲۰.۳۰ به نمایشگاه مراجعه و از آثار ارائه شده دیدن کنند و امکان خرید آثار نیز وجود دارد.

گالری هومهر در خیابان آبنوس کوچه شماره پنج، پلاک ۲۸ واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =