استاندار چهارمحال و بختیاری: عملکرد کامل دولت را مدیران برای مردم بیان کنند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به در پیش بودن هفته دولت در روزهای نخستین شهریورماه تاکید کرد:مدیران دستگاههای اجرایی عملکرد کامل دولت در بخش‌های مختلف استان را برای مردم تشریح و تبیین کنند.

اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در شورای راهبردی توسعه مدیریت چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: مسوولان دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری باید عملکرد دولت را به شیوه‌ای متفاوت و جدید اطلاع‌رسانی کنند.

وی، به لزوم ارتباط موثر مسوولان دستگاه‌های اجرایی با رسانه‌های گروهی چهارمحال و بختیاری اشاره و تصریح کرد: مدیران موظفند برای ارتباط با خبرنگاران فرصت کافی را در اختیار آنها قرار دهند.

عباسی گفت: با مسوولان دستگاه‌های اجرایی سهل‌انگار در ارسال گزارش حقوق شهروندی در نظام اداری برخورد خواهد شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: رعایت حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی به‌ عنوان یکی از شاخص‌های اصلی تاثیرگذار در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی برای جشنواره شهید رجایی در نظر گرفته شود.
عباسی با اشاره به نحوه ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در جشنواره شهیدرجایی گفت: دقت در ارزیابی این جشنواره براساس چارچوب‌های تعیین شده باعث حذف گلایه‌های احتمالی برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی خواهد ‌شد.

رییس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری نیز گفت: ۶۵ درصد خدمات دستگاه‌های اجرایی استان از طریق میز خدمت در اختیار مراجعه‌کنندگان به دستگاه‌های اجرایی قرار می‌گیرد.
علی شهریارپور تاکید کرد: هم‌اکنون ۲ هزار و ۳۴۸ خدمت شناسنامه‌دار از سوی دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری به مردم ارایه می‌شود.
وی از ارایه ۵۲ درصدی این خدمات به صورت الکترونیک خبر داد و افزود: هم‌اکنون از مجموع ۱۰۸ دستگاه اجرایی در چهارمحال و بختیاری مستندات اجرای حقوق شهروندی در ۷۰ دستگاه اجرایی در سال گذشته به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ارسال شده است.
شهریارپور تصریح کرد: بخشنامه مربوط به فرآیند خودارزیابی دستگاه‌های اجرایی در سال گذشته، اردی‌بهشت امسال به دستگاه‌های اجرایی ارسال شده و شرایط ویروس کرونا در ارزیابی عملکرد آن‌ها بدون مشکل است.
به گزارش ایرنا، از دوم تا هشتم شهریورماه به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است و هشتم شهریورماه سالروز شهادت محمد علی رجایی رییس جمهوری و حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدجواد باهنر نخست وزیر شهید است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =