فرمانده سپاه کردستان: انقلاب با همه فشارهای دشمنان، استوار ایستاده است

سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: انقلاب اسلامی با همه فشارهای دشمنان نظام در قالب تحریم‌های ظالمانه اقتصادی استوار، رعنا و رشید مانده و ایستاده و از آرمان‌های خود دفاع می‌کند.

سردار سیدصادق حسینی عصر دوشنبه در آیین گرامیداشت روز خبرنگار با بیان اینکه مسوولیت خبرنگاران در مسیر ایستادگی و پایداری انقلاب و مردم خطیر و مهم است، اظهار داشت: اهایل خبر و رسانه واقعیت‌های جامعه را با رعایت عدالت و انصاف بیان و بعد از مقام معظم رهبری،  زبان گویای مردم هستند.
وی با بیان اینکه هر کدام از حوادثی که برای کشور ما بوجود آمد اگر برای هر کشور دیگری اتفاق افتاده بود ساختار آن را برهم می‌ریخت، افزود: این زمستان هرچقدر سخت باشد می‌گذرد و بهار پرطراوتی در انتظار ایران بزرگ است چون با حضور مردم و وحدت و انسجام آنها، کشور در مسیر مقاومت و پیشرفت قرار دارد.  
سردار حسینی با اشاره به اینکه خبرنگاران در کشور در یک جنگ نابرابر با رسانه های دشمنان نظام حضور دارند، اضافه کرد: در دفاع مقدس رزمندگان مظلومانه در مقابل دشمن ایستادند و امروز خبرنگاران آن پرچم را به شکلی دیگر در دست دارند.  
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با اشاره به اینکه دشمن با تمام امکانات تلاش می‌کند تا سد راه این انقلاب شود، یادآور شد: دشمن با ایجاد کارتل‌های بزرگ تبلیغاتی، جنگ روانی در ابعاد مختلف از جمله مسائل قومیتی، گرانی، فقر و هر آنچه فکر می‌کند را دستاویز قرار داده تا انقلاب ما آسیب بزند.  
مدیرکل صدا و سیمای کردستان هم در این آیین گفت: تولید و تراکم نارضایتی از اهداف دشمن است و آنها تلاش می‌کنند با نا امید کردن مردم و افزایش هزینه‌های نظام به بیشتر شدن نارضایتی و ایجاد اغتشاش در جامعه برسند که با اتحاد مردم هرگز به آن دست نخواهند یافت.  
جعفر عبدالملکی با بیان اینکه سواد رسانه‌ای باید مورد توجه همه اقشار قرار گیرد، افزود: برنامه‌های ضدانقلاب برملا شده لذا باید از دوقطبی شدن جامعه ممانعت شود و در این راه از فضای مجازی برای همگرایی رسانه‌ای بیشتر استفاده کنیم.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =