کمک به رفع مشکلات معیشتی در شرایط کنونی، عاملی برای تحکیم بنیان خانواده است

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی با قدردانی از فعالیت موسساتی نظیر موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان گفت: کمک به رفع مشکلات معیشتی در شرایط کنونی، عاملی برای تحکیم بنیان خانواده است.

پریسا علیلو روز دوشنبه در بازدید از شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در ارومیه افزود: علاوه بر کمک معیشتی، کمک های درمانی، تحصیلی و ایجاد تسهیلات در امر ازدواج و تهیه جهیزیه نیز در این خصوص اقدامی ارزنده است.

وی اضافه کرد: نهادهای دولتی به تنهایی نمی توانند نسبت در به هدف رسیدن اقدامات خیرخواهانه و مشارکتی موثر باشند و در این میان، فعالیت موسسات خیریه به عنوان بازوان کمکی دولت در جامعه بسیار لازم و ضروری است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: اقدامات انسان دوستانه ای که در این موسسات صورت می گیرد علاوه بر اینکه مردم را ترغیب به نوعدوستی می کند، کمک حال دولت در زمینه خدمات رسانی و حمایت از خانواده های آسیب پذیر به ویژه در دوران بحرانی کروناست.

به گزارش ایرنا، موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در سال ۱۳۹۱ با هدف خدمت رسانی به خانواده های نیازمند آذربایجان غربی در جهت تامین جهیزیه، کمک هزینه تحصیلی، تهیه مایحتاج زندگی و خدمات درمانی تاسیس شده و تاکنون ۱۴ شعبه در شهرهای مختلف راه اندازی کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =