طرح بزرگ پویش ورزش همگانی غرب کشور در همدان برگزار شد

همدان- ایرنا- طرح بزرگ پویش ورزش‌های همگانی غرب کشور با عنوان «آماده باش آوای ورزش در همسایگی» عصر دوشنبه در همدان برگزار شد.

 رییس هیات ورزش‌های همگانی همدان در حاشیه این برنامه به خبرنگار ایرنا گفت: در این پویش نزدیک به یک هزار ورزشکار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی اقدام به ورزش عصرگاهی کردند.

هادی سبزواری اظهار داشت: ورزشکاران در این طرح در کنار یکی از مجتمع های همدان در بلوار ارم به اجرای نرمش و حرکات کششی پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: پویش سراسری «آماده باش» طرحی است که از سوی فدراسیون ورزش های همگانی به هیات‌های استانی، کمیته‌ها و انجمن‌ها برای مقابله با کرونا اعلام و ابلاغ شده است.

سبزواری بیان کرد: این طرح ۱۳ مردادماه امسال با حضور معاونت همگانی وزارت ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور رونمایی و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

رییس هیات ورزش‌های همگانی همدان ادامه داد: ماموریت ویژه برای برگزاری این طرح ارتقا نقش مسوولانه ورزش همگانی در کاهش کم تحرکی و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است.

وی یادآور شد: کانون اصلی این پویش خانواده‌ها و گروه‌های مخاطب این طرح گروه‌های پرخطر جامعه که افراد بالای ۵۰ سال هستند و گروه‌های در معرض این بیماری که همه گروه‌های سنی را شامل می‌شود، خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =