طرح‌های استراتژیک قرارگاه خاتم الانبیاء نمادی از شکست تحریم دشمن است

تهران - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء طرح‌های استراتژیک این قرارگاه که همانند ستاره خلیج فارس موجب تحسین مقام معظم رهبری شد را نمادی از شکست تحریم‌های دشمن دانست.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، سعید محمد که در جشنواره رادیویی کار و تولید سخن می‌گفت با ترسیم دشواری‌های پیش روی اقتصاد کشور گفت: امروز بعضا اعتقادی در کشور وجود دارد که کشور به بن بست رسیده و با این مشکلات نمی‌شود کشور را اداره کرد اما باید گفت که قرارگاه  نه به عنوان یک شعار بلکه بعنوان یک نمونه عملی در حوزه کاری خود اثبات کرده است که به رغم همه فشارها و تحریم‌ها می‌شود کشور را ساخت.

محمد اظهار داشت: قاطع می‌گویم که در کشور هیچ بن بستی وجود ندارد. منتهی باید از ظرفیت‌های سرشار کشور به جا و به موقع استفاده کرد. شناسایی ظرفیت‌ها و استفاده از آنها باعث می‌شود نه تنها در مقابل مشکلات زانو نزنیم بلکه مشکلات را به زانو در بیاوریم.

وی با اشاره به فشار تحریم‌های دشمن گفت: می‌دانیم مشکلات هست، سختی‌ها هست و بر آنها مشکلاتی مثل کرونا اضافه شده اما در کنار این‌ها می‌دانیم و این اعتقاد را داریم که عزم و اراده ایرانی خیلی بالاتر از این مشکلات است که برای کشور ما ایجاد شده است.

 فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خاطر نشان کرد: با یک انسجام ملی قطعا از پس این مشکلات بر خواهیم آمد و انشاالله برای نسل‌های آینده یک خاطره خوب و یک روی سفید از همه رزمندگان این جنگ اقتصادی بر جای خواهیم گذاشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =