بازیگران جدید مجموعه «شرم»

تهران- ایرنا- الهام طهموری و میلاد میرزایی دو بازیگر جدیدی هستند که به سریال «شرم» اضافه شدند.

مجموعه «شرم» به تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری و کارگردانی احمد کاوری در ادامه تکمیل بازیگران خود با  الهام طهموری و میلاد میرزایی برای بازی این سریال به توافق رسید.

الهام طهموری پیش از این با ایفای نقش اصلی سریال «وارش» شناخته شده و سریال شرم دومین همکاری کاوری با الهام طهموری به حساب می آید.

میلاد میرزایی نیز بازیگر جوان دیگری است که جلوی دوربین سریال شرم رفته است. میرزایی با ایفای نقش در سریال بانوی عمارت شناخته شده و سابقه حضور در آثاری مانند سریال محکومین، سرزمین کهن، چرخ فلک و... را نیز دارد.

هم چنین اردلان شجاع کاوه نیز بعد از ۱۰ سال با این سریال به تلویزیون بازگشته است. آخرین حضور شجاع کاوه در یک سریال تلویزیونی به سریال قفسی برای پرواز در سال ۱۳۸۹ بازمی گردد.

فیلمبرداری سریال شرم بر اساس فیلمنامه ای از سعید فرهادی به تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری و کارگردانی احمد کاوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در لوکیشن هایی در منطقه شهرک غرب تهران و مهرشهر کرج ادامه دارد.

تا کنون بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی و مرحوم سیروس گرجستانی جلوی دوربین سریال شرم رفته اند و چند بازیگر دیگر نیز به این پروژه اضافه خواهند شد. 

سریال شرم یک ملودرام اجتماعی است که برای پخش از شبکه سه سیما در فصل پاییز آماده می‌شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha