هم‌افزایی و همدلی بین رسانه‌های خراسان جنوبی وجود دارد

بیرجند - ایرنا - مسوول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: مجموعه‌های خبری استان در حوزه‌های مختلف هم‌افزایی و همپوشانی خوبی دارند که نشان می‌دهد فضای همدلی و صمیمت بین مطبوعات و رسانه‌ها وجود دارد.

سجاد رضایی روز دوشنبه به همراه جمعی از مسوولان سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی استان خراسان جنوبی و دیدار با کارکنان این رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار افزود: رسانه‌های استان در موضوعات مختلف و برنامه‌های تبیین شده نقش خود را ایفا کرده و فضای همدلی و هم‌افزایی به صورت خودجوش بین رسانه‌ها و خبرنگاران وجود دارد.

وی بیان کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا در کشور اطلاع‌رسانی عمومی و فرهنگ‌سازی افکار مردمی برای مقابله با این بیماری در رسانه‌های استان به ویژه ایرنا به جد پیگیری و اطلاع‌رسانی شده است.

مسوول بسیج رسانه خراسان جنوبی با بیان اینکه خبرگزاری جمهوری اسلامی در زمینه اطلاع‌رسانی بیماری کرونا در استان خوش درخشیده است اظهار داشت: در زمینه فرهنگ‌سازی عمومی برای مقابله با این بیماری، اخبار و گزارشات خوبی در استان منتشر شده است.

وی عنوان کرد: در ارتباط با ارائه و تشریح خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی نیز به عنوان یکی از سیاست‌های اصلی این خبرگزاری خوب کار شده است و اقدامات و اتفاقات خوب و ملموسی که در استان توسط دولتمردان و مسوولان انجام می‌شود با جدیت پیگیری و دنبال می‌شود که قابل قدردانی است.

رضایی ضمن یاد و خاطره شهید صارمی و نامگذاری ۱۷ مرداد به عنوان روز خبرنگار بیان کرد: همه روزها روز خبرنگار است و خبرنگاران همه روزه در خط مقدم رسانه‌ای و فعالیت جبهه فرهنگی مشغول مجاهدت هستند.

وی تصریح کرد: مجموعه خبرگزاری جمهوری اسلامی( ایرنا) در استان از لحاظ کمیت و کیفیت اخبار به‌ویژه در حوزه‌های تخصصی فعالیت‌های خوبی داشته و دارد.

مسوول بسیج رسانه خراسان جنوبی ادامه داد: به واسطه نوع تخصص این خبرگزاری و سرمایه‌گذاری‌های خوبی که در زمینه آموزش‌های تخصصی دارد سطح خبرهای منتشره کیفی است.

وی عنوان کرد: همچنین در زمینه سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، این خبرگزاری به صورت جدی فعالیت دارد.

جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی نیز گفت: شهدا الگوهای بی بدیلی هستند که باید خاطرات و وصیت نامه‌های آنها برای نسل جوان بازگو شود.

حجت‌الاسلام جواد طاهری افزود: نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته خدمات بسیار زیادی انجام داده است اما آنطور که باید این خدمات انعکاس داده نشده است.

وی بیان کرد: آبرسانی، برق‌رسانی و گازرسانی به مناطق روستایی و تامین امکانات و خدمات رفاهی در این مناطق بسیار حائز اهمیت است در حالیکه دشمن به دنبال سیاه‌نمایی اقدامات نظام است.

وی اظهار داشت: مجموعه رسانه‌های استان بایستی در زمینه انعکاس اقدامات و فعالیت‌های نظام جمهوری اسلامی بیش از پیش گام بردارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =