فرمانده سپاه مراغه: جریان تحریف از تحریم خطرناک‌تر است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه مراغه جریان تحریف را خطرناک‌تر از تحریم دانست و گفت: جریان تحریف سعی در کم رنگ‌کردن دستاوردها و ظرفیت‌های انقلاب اسلامی دارد.

سرهنگ پاسدار سعید رشیدی روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه مراغه اظهار داشت: امید بستن به دشمن در داخل، امیدی واهی است و باید جریان تحریفی از خواب بیدار شود و بداند که دشمن هیچ وقت کمک حال انقلاب اسلامی نخواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه باید بر روی پای خود بایستیم، گفت: تحریم ها فرصتی مناسب برای انقلاب اسلامی بوده و است و ما از این فرصت استفاده های بسیاری کردیم از جمله موضوع هسته ای و دستاوردهای علمی و فناوری های پیشرفته ای که در این دوران به دست آوردیم.
رشیدی افزود: دشمن در جبهه جنگ نرم هجمه های بسیاری را علیه باورها، ارزش ها و اعتقادات ما به راه انداخته است و باید با تمام وجود در مقابل آن ها ایستادگی کنیم.
وی نقش اصحاب رسانه را در برابر هجمه های دشمنان بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: خبرنگاران آیینه تمام نمای درد جامعه است و اصحاب رسانه باید با ایجاد پل ارتباطی بین مردم و مسوولان فرصت را برای سو استفاده دشمنان ندهند.
رشیدی گفت: متاسفانه امروز جریان تحریف شعار ما نمی توانیم را گسترش می دهد که باید خبرنگاران در این موضوع ورود کنند.
وی ادامه داد: اصحاب رسانه در خط مقدم مقابله با سیاه نمایی دشمنان و به خصوص جریان تحریف قرار دارند و از این رو وظیفه سنگین و مهمی را بر عهده آنهاست.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =