۹۶ بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی البرز بستری شدند

کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۶ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شدند.

دکتر حسین کریم روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: مجموع کل موارد بستری شامل  قطعی ، محتمل و مشکوک از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۳ هزارو ۵۹۵ نفر بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۵۷ نفر مورد قطعی مثبت شناخته شده است.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر تعداد ۵۱۹ نفر شامل موارد  قطعی ، محتمل و مشکوک  در مراکز درمانی بستری هستند، افزود: از این تعداد تاکنون ۲۰۶ نفر بیمار قطعی کووید - ۱۹ تشخیص داده شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اظهار داشت:  در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۵۷ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۹۶ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

این مسوول  با اشاره به اینکه تعداد ۱۱۵ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن 50 هستند، افزود:تعداد بیماران بستری بدحال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۹ نفر رسید.

وی گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار کووید- ۱۹ در البرز  جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان  البرز به ۸۱۰ نفر رسید .

کریم یادآورشد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۲۵۳ نفر بیمار کرونایی  و مشکوک پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =